• Slide7

    Carnaval Sassendonk

  • slide 17

    Amstel Live on Tour

  • Slide4

    Stratenfestival

  • Slide13

    Freestyle Maniacs

  • Slide20

    Slam!FM on Tour

  • Slide12

    Es Vedra

  • Slide3

    Sound of Energy

  • Slide22
  • Slide14

    Fusion of Dance Festival indoor

  • Slide9

    Power Force drive-inn show

  • Slide10

    Olsterfeest

  • Slide6

    Radio 538 on tour

  • slide 21
  • Slide 16

    Jägermeister Yellow Claw

  • Slide2

    Fusion of Dance indoor

  • Slide1
  • Slide5

    Queendance

  • slide 15

    Harddefenition

  • Laatste nieuws
  • Populair
  • Tags
Nieuw in de verhuur : Showtec Data Flash Stoboscoop

Als uitbreiding op onze Atomic stoboscopen hebben wij de

Co2 Jets in de verhuur

Maak uw evenement compleet door gebruik van Co2! &nbs

Confetti / stremaers shooters

Een echte climax toevoegen aan uw evenement, festival of

Aanvulling verhuur Foam Jets

door de toenemende vraag naar verhuur van Foam Jets hebbe

Foto's Fusion of Dance indoor 2011 Sound of Energy online

De eerste foto's van Fusion of Dance indoor 2011 Sound of

foto's Serious Request 2011 online

De eerste foto's van Fusion of Dance indoor 2011 Sound of

Sunscape Live

Vanaf maandagavond 6 februari gaat de Zwolse House DJ Cas

Artikelen

Afdrukken

 

Op 19 mei barst het feest los op de Wijthmenerplas in Zwolle, dan is het eindelijk tijd voor Fusion of Dance Festival! De opbouw is inmiddels in volle gang en de organisatie heeft er veel zin in. Het belooft dan ook een uitzinnig festival te worden! Nog even een reminder: Discount Tickets zijn t/m zaterdag 12 mei verkrijgbaar voor slechts €39.50. Wacht dus niet langer en koop je ticket vandaag nog op www.fusionofdance.nl. Check hieronder de timetable!
 
Lipgloss
12.00 – 13.15 uur Jay Mocio
13.15 – 14.30 uur Calle & Cruz
14.30 – 15.45 uur East & Young
15.45 – 17.15 uur Gregor Salto
17.15 – 18.30 uur Michael Mendoza
18.30 – 20.00 uur Roog
20.00 – 21.15 uur Mitchell Niemeyer
21.15 – 22.40 uur Luciën Foort
22.40 – 22.50 uur Lipgloss show
22.50 – 00.00 uur Audio Bullys
14.00 – 18.30 uur MC Choral
18.30 – 00.00 uur MC Spyder
 
Megabase
12.00 – 14.00 uur Bad HabitZ
14.00 – 15.00 uur Jack of Sound
15.00 – 16.00 uur Zentiments
16.00 – 17.00 uur Toneshifterz
17.00 – 18.00 uur Coone
18.00 – 19.00 uur Wasted Penguinz
19.00 – 20.00 uur The Pitcher
20.00 – 21.00 uur Wildstylez
21.00 – 22.00 uur Thera vs. Geck-o
22.00 – 23.00 uur Noisecontrollers
23.00 – 23.10 uur Anthem Megabase by Geck-o
23.10 – 00.00 uur Zatox
12:00 – 00.00 uur MC Renegade
 
Hard Definition
12.00 – 14.15 uur Charly & Nazzz
14.15 – 16.30 uur Jim Justice
16.30 – 18.00 uur Phil York
18.00 – 19.30 uur Fausto
19.30 – 21.00 uur Pavo
21.00 – 22.30 uur Raoul Coolman
22.30 – 00.00 uur Luna
 
Onlytechno
12.00 – 13.30 uur Sebastard
13.30 – 15.00 uur Wouter de Moor
15.00 – 17.00 uur Melon
17.00 – 18.30 uur Joey Daniel
18.30 – 20.30 uur Michel de Hey
20.30 – 22.00 uur Roy El Kei
22.00 – 00.00 uur Alex Under
 
Sound of Energy
12.00 – 13.30 uur Diederick van Loo
13.30 – 15.00 uur Setrise
15.00 – 16.30 uur Tommygoff
16.30 – 18.00 uur El Haag
18.00 – 19.30 uur Alex M.O.R.P.H.
19.30 – 21.00 uur Artento Divini
21.00 – 22.30 uur Lisa Lashes
22.30 – 00.00 uur Fausto
12:00 – 00.00 uur MC Me’s
 
Smirnoff Stage
12.00 – 12.45 uur Rob Black
12.45 – 13.30 uur Lucash
13.30 – 14.15 uur Donagrandi
14.15 – 15.00 uur Boogieman Soundsystem
15.00 – 15.45 uur The Voyagers
15.45 – 16.30 uur Kleine Dondersteen & Material Girls
16.30 – 17.30 uur Kuddedieren & Cata Pirata
17.30 – 18.15 uur Weslo
18.15 – 19.00 uur Sticks & Kubus Live
19.00 – 20.00 uur Snelle Jelle
20.00 – 21.00 uur Hitmeister D
21.00 – 22.00 uur When Harry Met Sally
22.00 – 23.00 uur Dirtcaps
14.00 – 18.00 uur MC Dan Stezo
19.00 – 23.00 uur MC Don Pérignon
 
Fusion Lounge
12.00 – 13.00 uur Timo-T
13.00 – 14.15 uur Sox & Boxers
14.15 – 15.30 uur Bjornsane
15.30 – 17.00 uur PakPak
17.00 – 18.30 uur Spiranic
18.30 – 19.30 uur Jeff Jive
19.30 – 21.30 uur Bjorn Know-how & Cosmic
21.30 – 23.00 uur Low-reply & Pharaonic
 
Jagermeister-Dubstep Stage
12.00 – 13.00 uur Pauluz
13.00 – 14.00 uur Piro
14.00 – 15.30 uur Boeboe
15.30 – 17.00 uur Yellow Claw
17.00 – 18.00 uur Sjemig Soundsystem ($imon & Pauluz)
18.00 – 19.00 uur Cinnaman
19.00 – 20.00 uur Gomes
20.00 – 21.00 uur Giographic
21.00 – 22.30 uur Swindle
22.30 – 00.00 uur Dion Cassius& Stereologic
12.00 – 00.00 uur MC Rico
 
Hardstyle Talents
12.00 – 13.00 uur Global Soundz
13.00 – 14.00 uur Refuze
14.00 – 15.00 uur SiweZ
15.00 – 16.00 uur Raw Inc.
16.00 – 17.00 uur The Tempest
17.00 – 18.00 uur Ruff J.
18.00 – 19.00 uur Azerr
19.00 – 20.00 uur Clock Kid
20.00 – 21.00 uur Diabolic
21.00 – 22.00 uur Blockside
22.00 – 23.00 uur Vecino
23.00 – 00.00 uur ArmenianBoy

Social Media

Volg ons op facebook & twitter

 

Copyright

Copyright 2014 - Power Force Zwolle

Deze website is gemaakt door: 

Salland Hosting